Moje blogi

Piszę:
Gatunek: obyczajowy
Status: planowana druga część

Fabuła: Dziewczyna z sierocińca, która dostaje szansę na spełnienie swojego marzenia o graniu na gitarze, a na dodatek jej nauczycielem zostaje sam Niall Horan. Zbyt piękne, by było prawdziwe? A jednak. Właśnie to przydarzyło się szesnastoletniej Amandzie Bloom, nieśmiałej dziewczynie z trudną przeszłością. Czy chłopakowi uda się na nowo przywrócić szczęście do jej życia? Jak potoczą się ich losy? Dowiecie się tego, czytając opowiadanie „I’ll take you to another world”.

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.


"The falling leaf"
Gatunek: obyczajowy
Status: aktualny

Fabuła: Przypadkowe spotkanie może zmienić tak wiele w życiu człowieka. Jeden uśmiech może zawrócić w głowie. Codzienność może nabrać kolorów. Wszystko się zmienia. A spadający liść może nie doczekać się spotkania z ziemią.
(Nie)zwykłe opowiadanie, z Harry'm i Grace w rolach głównych. Wytrwajcie byleby do czwartego rozdziału ;)

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.

"One more time"
Gatunek: paranormal romance
Status: zakończony

Fabuła: Julie Sky  zmarła 25 listopada 2009 roku. Za życia była gadatliwą, pewną siebie i energiczną dziewczyną, wszędzie było jej pełno. Była po uszy zakochana w swoim chłopaku – Louis'm Tomlinson'ie. Zginęła potrącona przez samochód, lecz niebiosa były dla niej łaskawe i dały jej szansę na nowe życie, w innym ciele. Jedyne czego teraz pragnie to odnaleźć swojego ukochanego. Jednak nie wie jak wiele się zmieniło podczas jej nieobecności. Na dodatek teraz to anioły będą ustalać zasady, według których będzie żyć.


Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.


Współtworzę:

"The summer of ‘69"
Piszę z: coco, Annabella
Gatunek: komedia
Status: zawieszony
Fabuła: Osiemnastolatek, Harry Styles, do grzecznych nie należy. Lubi się bawić i flirtować z kilkoma dziewczynami na raz. Swoich czynów nie żałuje, gdyż uważa, że młodym jest się tylko raz w życiu. W realizowaniu niedorzecznych pomysłów pomagają mu najlepsi przyjaciele – Louis, Niall, Zayn i Liam. To ta piątka będzie rządzić Londynem w lecie ’69 roku.

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.


Piszę z: Olivia (do 9. rozdziału włącznie)
Gatunek: dramat
Status: zakończony

Fabuła: Miłość. To jedno z najsilniejszych uczuć. Kochać kogoś znaczy dawać mu siebie na własność i czerpać z tego przyjemność. Ale co jeśli w rzekomo szczerej i szczęśliwej miłości coś jest nie tak? Co jeśli jeden z kochanków skrywa sekret, powiązany z tym drugim? A ten drugi nie ma o tym pojęcia. Jedyne, co mu pozostaje, to kochać pierwszego…

Zaciekawiło Cię? Kliknij w nazwę bloga, aby przeczytać więcej.

7 komentarzy:

 1. Ciekawe. I to bardzo. Zapraszam na mojego bloga o 1D.http://jolcik11.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. One more time.świetny,masz talent dziewczyno !

  OdpowiedzUsuń
 3. On more time , "I'll take you to another world", TDWC ... moje ulubione *.* ale wydaje mi się, że lista się wydłuży :D

  OdpowiedzUsuń
 4. widze, ze dopisałas ze planowana 2 czesc. jesli by tak było, prosze poinformuj mnie na tt ( @loffe13 ) lub na gadu ( 10953775 ) byłabym bardzo wdzieczna. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na konkurs blogów z opowiadaniami fan fiction !
  Więcej informacji tutaj :
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń